czwartek, 6 grudnia 2012

Mikołaj już tu był - stosik

Tym razem trochę o tym, co będę czytać w najbliższym czasie. Jedną książkę pożyczyłam od koleżanki, drugą zamówiłam dla innej koleżanki, jeszcze kolejna to prezent od św. Mikołaja, dwie dam pod choinkę tacie i bratu, a jedną kupiłam sobie. Mimo wszystko, prędzej, czy później każda z nich do mnie trafi. Do tego św. Mikołaj postanowił mi sprezentować płytę Muse "The 2nd Law". Wszystkie książki są z weltbild.pl, gdzie trwają teraz świąteczne wyprzedaże i każdą z nich kupiłam za nie więcej niż 10zł (uwielbiam takie promocje!). Może nie jest to ogromny stosik, ale jestem z niego zadowolona. ;)

Mam też dwa ebooki, ale z ich przeczytaniem będę musiała zaczekać ze względu na konieczność złożenia reklamacji w sprawie tabletu. Są to "Ani żadnej rzeczy" PM Nowaka i "Człowiek bez psa" Håkan'a Nesser'a.
Planuję napisać coś o filmie, na razie tylko jednym, ale jeśli coś mi z tego wyjdzie, to prawdopodobnie będę dodawać moje opinie o filmach co jakiś czas. Raczej nie będzie tego wiele, ale, jak wiadomo, praktyka czyni mistrza.
A czy Wy byliście grzeczni w tym roku? ;D


Agata Malesińska "Malokkio" [opis]
Chevy Stevens "Jak kamień w wodę" [recenzja]
Gregg Hurwitz "Nie ufaj nikomu" [opis]
Pam Lewis "Idealna rodzina" [recenzja]
Chang-Rae Lee "Kiedy ulegnę" [opis]
David Dosa "Oskar. Kot, który przeczuwa śmierć" [opis]


9 komentarzy:

będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, dobrze wiedzieć, że są osoby które tu zaglądają ;)

i bez spamu, proszę :)