Book Tour "Nasze szczęśliwe czasy"

Długo się do tego zbierałam, ale wreszcie doszło do skutku... 
zapraszam na Book Tour z jedną z moich ulubionych książek!
najnowsza notka na jej temat ←  |  → recenzja

W takim razie parę zasad:

1. Chętnych zapraszam do zgłaszania się w komentarzach i podania swoich adresów mailowych. Jak na razie na zgłoszenia czekam do 30 września (w zależności od okoliczności możliwe, że jeszcze się to zmieni, wtedy od razu dodam informację na ten temat).

2. Z uczestnikami skontaktuję się mailowo w sprawie adresu wysyłki i ewentualnych dodatkowych szczegółów, następnie wyślę książkę pierwszej osobie (planowo na początku października).

3. Po otrzymaniu książki uczestnik będzie miał średnio tydzień na przeczytanie książki i przesłanie jej do kolejnej osoby (najlepiej listem poleconym priorytetowym, dla większej pewności). Świetnie, gdyby opinia na jej temat wraz z informacją o Book Tourze została opublikowana na blogu (instagramie lub innym takim) uczestnika. Jeśli nie, prosiłabym o podesłanie tekstu do mnie, razem z podsumowaniem akcji skombinuję jakąś zbiorczą notkę z recenzjami.

4. Wszelkie podkreślenia czy dopiski w książce są jak najbardziej dozwolone, a nawet wskazane - pokażcie co was ucieszyło, zasmuciło czy w inny sposób szczególnie zwróciło waszą uwagę. Proszę też o wpisanie się na listę na początku książki (nick oraz adres bloga czy innego miejsca w sieci, gdzie można was znaleźć). Ogólnie liczę na Waszą inwencję. :3

5. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wraz z zakończeniem wędrówki książka wróci do mnie i będę mogła zdać pełną relację z przebiegu Book Touru.
Jak na razie to tyle. Gdybym o czymś zapomniała, albo wpadła na jakiś dodatkowy pomysł,
 jeszcze się o tym dowiecie. To jak, są chętni? :D

1 komentarz:

  1. Mam tą książkę i jest warta przeczytania. Mam nadzieję, że zgłosi się wielu chętnych do tej akcji, bo na prawdę szkoda nie skorzystać z okazji do przeczytania tej książki ;).

    OdpowiedzUsuń

będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie jakiś ślad, dobrze wiedzieć, że są osoby które tu zaglądają ;)

i bez spamu, proszę :)